Příměstský tábor v Robinsonu

Ke stažení:

Podzimní prázdniny (29.-30.října) si mohou děti opravdu naplno užít na ostrově zábavy. Dvoudenní příměstský tábor nabídne velkou detektivní hru, při které využijeme všech aktivit, které Robinson nabízí, a navíc se vydáme plnit úkoly do ZOO Jihlava, Jihlavského podzemí atd.. Děti se tak mohou těšit na spoustu zábavy, dobrodružství a nových zážitků z našeho ostrova.

Děti budou mít během dne zajištěn oběd a malou odpolední svačinku (ovoce, pití ) Začínáme v 8:00 hod. a končíme v 16:00 hod. Děti je možné vyzvednout mezi 15:30 a 16:00 hod. Věk 6-12 let CENA: 390 Kč/den Příměstský tábor zajišťuje firma COODY OUTDOOR s.r.o. (www.coody.cz) Přihlášky posílejte na coody@coody.cz. Bližší informace získáte na tel: 603 183 603 anebo na recepci Robinsona.

U instruktora podepíšete přihlášku a potvrzení o bezinfekčnosti a předáte kopii kartičky pojištěnce. Informujte instruktora o zdravotním stavu dítěte. Nezapomeňte také na pravidelné léky pro dítě. Instruktor může v případě, že dítě nebude zdravé, ho odmítnout. Do baťůžku si zabalte: láhev na pití, nepromokavou bundu, boty a oblečení do tělocvičny, léky na alergii, kapesník