Akce pro školy

Naše nabídka programů, která zahrnuje školní výlety, adaptační kurzy, sportovní kurzy - cyklokurzy, výchovně vzdělávací a výukové kurzy a další programy pro školy, je připravena na základě našich předchozích dlouholetých zkušeností. LETÁK ZDE

NOVINKOU ROKU 2015 JE NAŠE NOVÉ STŘEDISKO ŽELIVKA, KDE VÁM RÁDA ZAJISTÍME KOMPLEXNÍ PROGRAM :

Rezervační formulář ZDE

Ceník programů ZDE

Adaptační kurzy

COODY OUTDOOR nabízí pobytové adaptační kurzy pro nastupující ročníky středních škol a žáky nově složených nebo obměněných šestých tříd základních škol a gymnázií.

Školní výlety

Vy vybíráte, my děláme! Aneb programy a aktivity na školní výlety dle vaší chuti, zájmu a hlavně se zábavou! Školní výlety mohou mít délku dle vašich požadavků.

V letošním roce jsme pro Vás připravili nové, atraktivní a cenově zvýhodněné programové balíčky pro školní výlety.

Sportovní kurzy - cyklokurzy

Sportovní kurzy připravujeme a realizujeme z tradičních, ale i netradičních sportovních a pohybových disciplín a aktivit, s důrazem na jejich "týmovost".

Naší specialitou jsou cyklokurzy. Máme pro Vás připraveny zajímavé cyklotrasy, na nichž uvidíte to nezajímavější z České Kanady. Mimo jiné se můžete těšit na originální cyklohry.

Ceník programů

V letošním roce jsme pro Vás připravili nové, atraktivní a cenově zvýhodněné programové balíčky nejen pro školní výlety.